Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ rechargeable waterless air diffuser ] eşleşme 42 Ürünler.
1.5W Koku Yağı Araba Susuz Nebulizatör PBT Alüminyum Şarj Edilebilir
| Ürün adı: | Araba aroma difüzörü |
|---|---|
| Tip: | Hava pompası |
| İşlev: | Nemlendirme+ Aromaterapi |
USB Şarj Edilebilir 2000mAh Esansiyel Yağ Nebulizatörü Susuz
| renk: | Sarı |
|---|---|
| Çalışma para birimi: | 100mA |
| dahili lityum pil: | 2000mAh |
Susuz Aroma 0.1ml/H Esansiyel Yağ Nebulizatörü 100mA Susuz
| Ürün adı: | Şarj edilebilir Araba aroma difüzörü |
|---|---|
| Kapasite: | 10-50ml |
| Tip: | Hava pompası |
PP PBT Susuz Aroma Nebulizatör Şarj Edilebilir Pil DC5V
| Ürün adı: | USB Araç Difüzörü |
|---|---|
| renk: | altın |
| Ürün ağırlığı: | 340g |
Susuz Aromaterapi Esansiyel Yağı Nebulizasyon Difüzörü 2000mAh Ev Kokusu Makinesi
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Ürün ağırlığı: | 260g |
| Gerilim: | DC 5V 1A |
Şarj Edilebilir Pil Susuz Organik Aroma Difüzörü PP PBT 10ml
| Malzeme: | PP, PBT, Alüminyum |
|---|---|
| fonksiyon: | Nemlendirme + Aromaterapi |
| Ürün ağırlığı: | 340g |
1.5w 20ml Susuz Esansiyel Yağ Nebulizatörü Alüminyum Alaşımlı
| Ürün ağırlığı: | 340g |
|---|---|
| Maksimum çalışma süresi: | 80 saat |
| renk: | Gümüş |
Şarj Edilebilir Pil PBT Aroma Susuz Nebulizatör Hava Pompası 1.5w
| fonksiyon: | Nemlendirme + Aromaterapi |
|---|---|
| Maksimum çalışma süresi: | 80 saat |
| Malzeme: | PP, PBT |
Aromaterapi USB Susuz Difüzör Nebulizatör 2000mAh
| dahili lityum pil: | 2000mAh |
|---|---|
| güç: | 1.5W |
| Uygulanabilir Alan: | 20-80 m2 |
2000mAh Susuz Araba Esansiyel Yağı Difüzörü Şarj Edilebilir
| Ürün ağırlığı: | 340g |
|---|---|
| Voltaj: | DC 5V 1A |
| dahili lityum pil: | 2000mAh |

