Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ rechargeable waterless air diffuser ] eşleşme 42 Ürünler.
Lityum İyon Pil 1.5w Uçucu Yağ Difüzörü USB Araç Susuz
| Ürün adı: | Araba Aroma Difüzörü |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik + cam |
| Garanti: | 24 ay |
Araba için 1.5w 2000mAh Esansiyel Yağı Aroma Difüzör Mini USB
| dahili lityum pil: | 2000mAh |
|---|---|
| fonksiyon: | Nemlendirme + Aromaterapi |
| Ürün ağırlığı: | 340g |
Şarj Edilebilir Susuz Uçucu Yağ Nebulizatör 10ml Alüminyum USB
| Şişeyi yeniden doldurun: | 10ml |
|---|---|
| Yağ tüketimi: | 0.1ml / saat |
| tip: | Hava pompası |
PP PBT Susuz Nebulizatör Koku Yağı Difüzörü Şarj Edilebilir Pil 1.5W
| Renk: | Gümüş |
|---|---|
| Başvuru: | Araba |
| Garanti: | 2 yıl |
2000mAh Nebulize Yağ Aromaterapi Difüzörü Susuz 1.5w
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Voltaj: | DC USB 5V 1A(Çıkış DC5V/1000MA) |
| Ürün ağırlığı: | 340g |
Uçucu Yağ için 0.1ml / H 100mA Araba Aroma Difüzörü Susuz
| Uygulama: | Araba, Ofis, Ev, Yoga, Spa, Seyahat |
|---|---|
| Voltaj: | DC 5V 1A |
| Ürün ağırlığı: | 340g |
PBT Şarj Edilebilir DC5V Koku Hava Makinesi Patentli Boşluk
| Ürün adı: | Aroma yayıcı |
|---|---|
| Maksimum çalışma süresi: | 250 saat |
| Gürültü: | 30dB'den az |
Susuz Araba Ultrasonik Nemlendirici USB Şarj Edilebilir 2000mAh
| renk: | Koyu gri |
|---|---|
| Voltaj: | DC 5V 1A |
| Ürün ağırlığı: | 340g |

