Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ wall mounted hotel scent machine ] eşleşme 137 Ürünler.
Otel Lobisi İçin 4l Yağ Şişeli Gümüş Geniş Alan Hava Aroma Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Elektrikli Bağımsız Koku Hava Makinesi, HVAC Sistemi Yayıcı Koku İçin Aroma koku difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Duvara monte Küçük alan Taşınabilir beyaz Metal çift Japon hava pompası Koku Dağıtım Sistemi Difüzör
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Yağ kapasitesi:: | 500ml |
200 metrekare TWIN pompa soğuk hava difüzyon 500ml metal Kokulu Hava Makinesi
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah beyaz |
| Kurulum: | DUVARA MONTE EDİLEBİLİR, masaüstü |
Duvara Monte Hvac Elektrikli Koku Difüzörü, Otel Lobisi İçin Oda Difüzör Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 220 |
110V Gümüş HVAC 40000ml ikiz yağ şişesi Aroma Difüzör Makinesi Hava Limanı için 5000cbm kaplı
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Zamanlayıcı ve 500ml yeniden doldurulmuş yağ şişesi ile Siyah 12V Otel HVAC Koku Difüzör Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 12v2a |
Elektrikli Hvac Koku Difüzör Makinesi / Süpermarket İçin Gümüş Aroma Kokusu Difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Elektrikli Duvara Monte 150ml Hvac Koku Sistemi Kilitli, Beyaz Toz Metal
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |

