Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ wall mounted hotel scent machine ] eşleşme 137 Ürünler.
Otel için Duvara Monte Hava Aroma Makinesi Susuz Aroma Kokusu Esansiyel Yağı Difüzörü
| Güç (W): | 5 |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Başvuru: | Reklam |
Duvara Monte Koku Difüzör Makinesi LCD Reklam Oynatıcı Ve Dokunmatik Ücretsiz Otomatik El Dezenfektanı Dispenseri
| Ürün adı: | Reklam Ekranı |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
Telefon Uygulama Kontrolü Ev Koku Makinesi Duvara Monte Aroma Esansiyel Yağı Difüzörü
| Gürültü: | <36 dB |
|---|---|
| Kurulum: | MERKEZİ, masaüstü, duvara monte edilebilir |
| Malzeme: | alüminyum + Metal |
Mağazalar için 350ml ile Standby Silver Alüminyum Otel Koku Makinesi
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Reklam Mionitor Ekran Elektrikli Koku Makinesi Dijital Tabela
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara Monte, tek başına |
| Ekran boyutu: | 21,5 inç LED Ekran |
Duvara Monte Edilen, 300CBM Kapsama Alanlı ve Sessiz Çalışan Aroma Makinesi (Esans Yağı Difüzörü)
| Kapasite: | 250 ml |
|---|---|
| Gürültü Seviyesi: | < 36 dB |
| Güç: | 5W |
Siyah Metal Duvara Monte Edilmiş Oldukça Uçucu Yağ Difüzörü Orta Boy Alan İçin Fan Dahili
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Yağ kapasitesi:: | 500ml |
8W HVAC 200m3 250ml Otel Kokusu Difüzör Makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Otomasyon Aroma Endüstriyel Koku Difüzör Makinesi 5000cbm Hava Kokusu Makinesi
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Banyo, hastane için Nidec Japonya hava pompası ile 100 metrekare Beyaz Plastik 12V Ticari Koku Makinesi
| Hava pompası:: | Nidec Japon Markası |
|---|---|
| Kurulum:: | Taşınabilir / Duvara monte |
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |

