Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ wall mounted hotel scent machine ] eşleşme 137 Ürünler.
700m2 Büyük Alan İçin Hvac Sistemli Elektrikli 12V 2A Ticari Koku Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Koku Yayma Sistemi Koku Difüzör Makinesi Doğrudan Fanlı Uzaktan Kumanda Seçeneği
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah beyaz |
| Kurulum: | DUVARA MONTE EDİLEBİLİR, masaüstü |
İkiz hava pompası Beyaz metal 200 metrekare duvara monte edilebilir Kokulu Hava Makinesi 500ml, Marka mağazaları için iç fanlı
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah beyaz |
| Kurulum: | DUVARA MONTE EDİLEBİLİR, masaüstü |
200 Sqaure Metre Koku Hava Difüzörü / Ticari Yerler Otomatik Hava Spreyi
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah beyaz |
| Kurulum: | DUVARA MONTE EDİLEBİLİR, masaüstü |
Beyaz Metal 200 Metrekare İç Fanlı Bekleme Kokusu Hava Makinesi
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah beyaz |
| Kurulum: | DUVARA MONTE EDİLEBİLİR, masaüstü |
Montaj Kokusu Difüzör Makinesi / Reklam Mionitor Ekran El Dezenfektanı Dijital Tabela
| Ürün adı: | Reklam Ekranı |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
Otomatik Koku Difüzör Makinesi ve Dijital Reklam Görüntüleme Ekranları
| Ürün adı: | Reklam Ekranı |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
Dijital Tabela Kokusu Difüzör Makinesi Reklam Mionitor Ekran El Dezenfektanı
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
|---|---|
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
| Kurulum: | Duvara Monte, tek başına |
Güvenlik Kokusu Difüzör Makinesi Reklam Mionitor Ekran El Dezenfektanı
| Ürün adı: | Reklam Ekranı |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
15W Ticari HVAC Aroma Difüzörü 500ml Uygulama Kontrollü Duvara Monte Edilebilir
| Güç: | 15W |
|---|---|
| Voltaj: | 12V |
| Kapasite: | 500ml |

