Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ wall mounted hotel scent machine ] eşleşme 137 Ürünler.
Geniş Alanlı elektrikli oda spreyi dağıtıcı HVAC koku sistemi ve spa için harici nozullar ile
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
110V Otomatik HVAC Koku Sistemi 300m2 Elektrikli Oda Spreyi Dispenseri
| Gerilim: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Güç: | 18W |
| Gürültü: | <30dba |
220v HVAC 500ml yağ şişesi aroma hava difüzörü, Hava Limanı için 5000cbm kaplı
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
110V HVAC Gümüş süper sessiz yüksek son Otomatik Koku Difüzör Makinesi
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Standby Silver Alüminyum elektrikli koku difüzörleri, yeniden doldurulmuş yağ ile duvara monte edilebilir
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Sessiz Uzun Ömürlü Pompa Aromaterapi Yağı Difüzör Makinesi HVAC Yüklü
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Altın Masaüstü Siyah Diffuser Ultra Sessiz Çalışma ve Gürültü Seviyesi 32dba
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| zamanlayıcı ayarları: | 1 saat/3 saat/6 saat/açık |
| Malzeme: | Metal |
İki hava pompalı metal ev uçucu yağ Elektrikli Parfüm Difüzörü
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Yağ kapasitesi:: | 500ml |
6000cbm 1000ml 31w Koku Kontrolü Aroma Difüzör HVAC
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 220 |
Dokunmatik düğmeli LCD ekranlı 120ml Mağazalar süper uzun sessiz Elektrikli Parfüm Difüzörü
| Voltaj:: | DC12V |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Renk:: | Siyah gümüş |

