Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ wall mounted hotel scent machine ] eşleşme 137 Ürünler.
5000 Cbm Hvac Profesyonel Uçucu Yağ Difüzörleri, 2 Harici Nebulizatör ve Zamanlayıcı ile
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Özel Logo HVAC Aroma Difüzörü Duvara Monte Uçucu Yağ Aroma Difüzörü
| Nem kontrolü: | nemlendirici |
|---|---|
| Zamanlama Fonksiyonu: | Evet |
| Garanti: | 1 yıl |
ABD Hvac koku sistemi, Taze Aroma Difüzörü, Taze Koku Difüzörü İçin Yüksek Etkili 110V Fit
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
0.1ml/h Koku Difüzör Makinesi DC12V 250ml Metal Alüminyum Nozul
| Güç (W): | 5 |
|---|---|
| Gerilim (V): | 12 |
| Garanti: | 1 yıl |
Eloksallı Alüminyum 500ml 1000m2 50W Aroma Yağı Kokusu Difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
200m3 HVAC 250ml Electrichotel Koku Difüzör Makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Küçük Metal Hvac Koku Sistemi, 100m2 ve Perakende Mağazaları İçin Elektrikli Aroma Difüzörü
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |

