Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ wall mounted hotel scent machine ] eşleşme 137 Ürünler.
Paslanmaz çelik atomizer Otomatik Koku Difüzörü / Ev için Kokulu Hava Makinesi
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Duvara Monte HVAC 1000ml Otomatik Koku Difüzörü 3000cbm
| ad: | spa aromaterapi difüzörü |
|---|---|
| Malzeme:: | Metal |
| Renk:: | Siyah beyaz |
Banyo Odası Parfüm Makinesi, Koku Kontrolü İçin Uçucu Yağ Elektrikli Difüzör
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| renk: | Siyah beyaz |
| Kurulum: | Taşınabilir, duvara monte edilebilir |
500CBM 8w 250ml HVAC Aroma Koku Difüzörleri PCB Kontrolü
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Gerilim (V):: | 12 |
| Güç (W):: | 8 |
Soğuk Hava Teknolojisi Şarj Edilebilir Fan 130ml Hava Aroma Difüzör Bankalar, Perakendeciler İçin Koku Difüzyonu
| Gerilim: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 6W |
| Renk: | Siyah gümüş |
Dokunmatik Düğmeli LCD Ekran 6W 120ml Elektrikli Parfüm Difüzörü
| Voltaj:: | DC12V |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Renk:: | Siyah gümüş |
500ml beyaz toz kaplama metal otomatik hava spreyi dağıtıcı yerleşik fan ve koku yeniden doldurulmuş
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Yağ kapasitesi:: | 500ml |
Uzun Ömürlü Hava Pompalı 150Ml Metal Mini Aromaterapi Difüzörleri, koku difüzör makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |

