Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ low noise scent air machine ] eşleşme 147 Ürünler.
Ekran ve hafta içi ayarı ile profesyonel soğuk hava difüzyon elektrikli Aromaterapi Difüzörleri
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Otel lobisinde süper sessiz taşınabilir Uçucu Yağ Difüzörleri Büyük Alanlar için 1000ml
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
High-end Otel lobisi güçlü güç taşınabilir 220V siyah metal elektrikli HVAC uçucu yağ difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Harici nebülizör ve 4L yağ şişeleri ile HVAC 1000m2 Alüminyum bağımsız Otomatik Koku Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Geniş Alan için Güçlü Güç Taşınabilir 220V Siyah Elektrikli HVAC Uçucu Yağ Difüzörleri
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Alışveriş merkezi metrekare Harici nozul ve zamanlayıcı ile Elektrikli Parfüm Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Metal Atomizerli 5000m3 110V Ticari Merkezi AC Difüzör
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Pompa: | Alman yapımı |
| Yağ tüketimi: | 3ml/saat |
Metal 22W 2000m3 500ml Hvac Otomatik Aroma Difüzör
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Kapasite: | 500 / 1000ml |
| Gerilim (V):: | DC12V |
Hvac 22W Metal Otomatik Aroma Difüzör 1000ml
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Kapasite: | 500/1000ml |
| Gerilim (V):: | DC12V |
Hafta içi Ayarlı Siyah 1000 Metrekare Küçük Alan HVAC Esansiyel Yağı Difüzörleri
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |

