Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ low noise level aromatherapy diffusers ] eşleşme 31 Ürünler.
400 ml banyo için beyaz plastik aromaterapi difüzörleri hafif ve düşük gürültü seviyesi
| Ürün Boyutu: | 20.2*8*15.5 (cm) |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | 35dB'den az |
| Voltaj: | 12V1A |
Düşük Gürültü 32dba Aroma Diffuser Essential Oil 500cbm Kapsama için Gelişmiş Teknoloji
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
Zamanlayıcı ile donanımlı, düşük gürültü seviyesine sahip ve esanslı yağ kokusu tipine sahip kokulu hava makinesi
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Power Consumption: | 10W |
Ev Aromaterapi Kokulu Hava Makinesi Düşük Gürültülü Küçük Yağ Difüzörü
| uzaktan kumanda: | Evet |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |
Plastik Essential Oil Diffuser düşük gürültülü 32dba ve 500cbm geniş kapsamlı
| maksimum yağ tüketimi: | 1,5 ml/saat ± %5 |
|---|---|
| Güç gerilimi: | 12V |
| Diğer adı: | Duvara monte banyo kokusu difüzyonu |
1 ml/H kokulu difüzyon makinesi Düşük gürültü seviyesi 25dB 5 Grup Zamanlayıcı ayarlama
| Püskürtme Hacmi: | 1 ml/saat |
|---|---|
| Çalışma zamanı: | 5 Grup Zamanlayıcı Ayarı |
| Malzeme: | Alüminyum |
Duvar Montajlı Siyah Aromaterapi Diffuser Görünümü Renk Siyah/Beyaz
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| zamanlayıcı ayarları: | 1 saat/3 saat/6 saat/açık |
| Ürün Boyutu: | 65*15*14 (cm) |
Akıllı Metal Konut Aromaterapi Yağ Difüzyonu 300ml Plastik Şişe Düşük Gürültü Seviyesi 40dBa
| Güç: | 8W |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | <40dba |
| Maksimum kapsama alanı: | 5000m³, 2000㎡, 20000sqft |
Kişiselleştirilmiş koklama için 15W Siyah Metal Aromaterapi Diffuser Yakıt tüketimi 2 ml / saat
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
Altın Masaüstü Siyah Diffuser Ultra Sessiz Çalışma ve Gürültü Seviyesi 32dba
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| zamanlayıcı ayarları: | 1 saat/3 saat/6 saat/açık |
| Malzeme: | Metal |

