Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ low noise level aromatherapy diffusers ] eşleşme 31 Ürünler.
Ev Otel Ofis Aromaterapi Yağ Diffüzörü Metal Kaplama ve Gürültü Seviyesi 40dBa
| Güç: | 10w |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | <40dba |
| Maksimum kapsama alanı: | 1500m³, 500㎡, 5000sqf |
Aromaterapi Kokusu ve Koku Yayma İçin 30ml / H Kokulu Hava Makinesi
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Name: | Scent Air Machine |
100ml Kapasite Siyah Esanslı Yağ Diffüzörü Zamanlayıcı Ayarları 1 Saat/3 Saat/6 Saat/Açık ve Görünüm Rengi Siyah
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| zamanlayıcı ayarları: | 1 saat/3 saat/6 saat/açık |
| Esansiyel yağ düzeneği: | 1000ML |
Siyah Duvar Montajlı Diffuser Gürültü 35dBN Altında Özelleştirilebilir Logo 65*15*14 Cm
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| zamanlayıcı ayarları: | 1 saat/3 saat/6 saat/açık |
| Ürün Boyutu: | 65*15*14 (cm) |
Duvar üzerine monte edilmiş beyaz aroma difüzörü 12V güç voltajı ile süper sessiz gürültü 32dba
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| Güç gerilimi: | 12V |
| Uçucu yağ montajı: | 500ml |
Gelişmiş teknoloji ile siyah esanslı yağ difüzyonu, 2000 cbm alanı kapsar
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| zamanlayıcı ayarları: | 1 saat/3 saat/6 saat/açık |
| Ürün Boyutu: | 65*15*14 (cm) |
500 M3 Kapsama Beyaz Aroma Diffuser Gelişmiş Teknoloji 30*22.5*10cm Ürün Boyutları
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| Güç gerilimi: | 12V |
| Ürün Boyutu: | 30*22.5*10 (cm) |
Ev Ofis Aromaterapi Hava Parfüm Difüzörü AC DC Güç Kaynağı
| Timer Setting: | 1H/3H/6H/ON |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Working Time: | About 10 Hours |
30 Dakikalık Sprey Aralığı Küçük Aroma Difüzörü, Ferahlatıcı ve Canlandırıcı Bir Ortam İçin
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Volume: | 30ml/h |
Akıllı Aromaterapi Yağı Difüzyonu 40dBa Gürültü ve 2ml / saatlik tüketim 5000 metreküplik maksimum kapsama alanı için
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maksimum kapsama alanı: | 5000 metreküp, 1500 metrekare, 15000 feet kare |

