Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ low noise level aromatherapy diffusers ] eşleşme 31 Ürünler.
Fanla Akıllı Aromaterapi Yağı Difüzyonu Maksimum Kapsama Alanı 5000m3
| Güç: | 8W |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | <40dba |
| Maksimum kapsama alanı: | 5000m³, 2000㎡, 20000sqft |
Duvara monte edilmiş banyo kokusu difüzörü taşınabilir esanslı yağ difüzörü 21*16*7.5 cm
| maksimum yağ tüketimi: | 1,5 ml/saat ± %5 |
|---|---|
| Güç gerilimi: | 12V |
| Diğer adı: | Duvara monte banyo kokusu difüzyonu |
Yüksek Kapsamlılıklı 500 Ml Aroma Diffuser Metal Kaplama Tasarımı Siyah / Beyaz Özelliklendirilebilir Seçenek
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
Rahatlatıcı aromaterapi deneyimi için plastik beyaz koku yayıcı makinesi
| Timer: | Yes |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |
100 ml koku kapasitesi koku difüzyonu 12V voltajlı en iyi aromaterapi deneyimi
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Material: | Plastic |
Küçük alanlar için duvara monte edilmiş esanslı yağ difüzyonu, metal kabuk
| Güç: | 10w |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | <40dba |
| Maksimum kapsama alanı: | 1500m³, 500㎡, 5000sqf |
Masaüstü, zemin dik seçmeli yağ difüzyonu, metal kasa, 500 ml plastik şişe
| Güç: | 10w |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | <40dba |
| Maksimum kapsama alanı: | 1500m³, 500㎡, 5000sqf |
ABS PP Uzaktan Kumanda Oda Parfümü 10ml Kapasite 25-50ml / h Püskürtme Hacmi
| Voltage: | 110V-220V |
|---|---|
| Power Supply: | AC/DC |
| Product Name: | Scent Diffuser Machine |
30ml/saat Sprey Hacimli Koku Hava Makinesi, Esansiyel Yağ Kokusu ve DC ile
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Color: | White |
| Spray Interval: | 30min |
12V Voltajlı Parfüm Makinesi 100ml Parfüm Kapasitesi'ile
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Size: | Small |

