Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac hotel lobby scent machine ] eşleşme 414 Ürünler.
Yüksek kaliteli pazar ve mağazalar için 150ml yedek HVAC Hava Aroma Difüzörü
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
150ml Dahili mikro denetleyici Küçük boyutlu HVAC Ticari Koku Makinesi Casino için lüks tasarım
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
1000ml Duvara Monte HVAC Geniş Alan Koku Difüzörü Siyah Metal
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 220 |
Geniş Alan İçin Profesyonel Kokulu Hava Makinesi Otomatik Hava Spreyi Makinesi
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Uçucu Yağlar İçin Plastik Ev KTV Otel Otomatik Koku Dağıtıcı / Difüzörler
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
Küçük perakende satış mağazaları için UL Adaptörü UV kaplama Plastik Koku Difüzör Makinesi
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
Banyo, hastane için Nidec Japonya hava pompası ile 100 metrekare Beyaz Plastik 12V Ticari Koku Makinesi
| Hava pompası:: | Nidec Japon Markası |
|---|---|
| Kurulum:: | Taşınabilir / Duvara monte |
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
Duvara monte Koku Verme Sistemi Taşınabilir çift hava pompası 8000 saat kullanım ömrü
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Yağ kapasitesi:: | 500ml |
Metal malzeme ile 1000 ml siyah bekleme toptan elektrikli HVAC hava kokusu makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 220 |

