Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac hotel lobby scent machine ] eşleşme 414 Ürünler.
Tuvalet için koku kontrol sıvısı ile Beyaz Plastik duvara monte elektrikli koku makinesi
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
Mağazalar için 350ml ile Standby Silver Alüminyum Otel Koku Makinesi
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Koku Yayma Sistemi Koku Difüzör Makinesi Doğrudan Fanlı Uzaktan Kumanda Seçeneği
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah beyaz |
| Kurulum: | DUVARA MONTE EDİLEBİLİR, masaüstü |
Maxair Customized Commercial HVAC Scent System with Silent Operation for Hotel Lobby Aroma Diffusion
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
ECO - Dostu Sinema Alışveriş Merkezi Koku Dağıtım Sistemi, kilitli ve doldurulmuş yağ
| Voltaj:: | DC12V2A |
|---|---|
| Güç:: | 22W |
| Gürültü, ses:: | <35dba |
Gümüş Elektrikli Merkezi Klima Kokulu Hava Makinesi, ev için 150ml yağ şişesiyle
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
Paslanmaz çelik Nebulizatör ile 110V Profesyonel Gümüş Otel Koku Makinesi
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
150ml Dahili mikro denetleyici Küçük boyutlu Lüks tasarım HVAC Ticari Koku Makinesi
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
PP malzeme ve hafta içi ayarı ile sessiz çalışan Koku Dağıtım Sistemi
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
HVAC Taşınabilir ev Oda Aroma Difüzör 220V Siyah Alüminyum bağımsız
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |

