Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac fragrance oil diffuser ] eşleşme 521 Ürünler.
Elektrikli Bağımsız Koku Hava Makinesi, HVAC Sistemi Yayıcı Koku İçin Aroma koku difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Küçük Ticari Koku Makineleri, HVAC Koku Sistemi için 200cbm Evrensel Ofis
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
7 Gün Zaman Kontrollü Otel Koku Makinesi, Alışveriş Merkezi İçin Parfüm Aroma Spreyi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Küçük Ticari Koku Makineleri, HVAC Koku Sistemi için 200cbm Evrensel Ofis
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
300cbm ve ofis kullanımı için CE 12V Siyah metal duvara monte Ticari Koku Makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Zamanlayıcı ve LCD ekranda yerleşik Black Metal Noel toptan otel lobisi hava spreyi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Black Metal 1000 Sqaure Feet HVAC Otel ve Mağazalar İçin Duvara Monte Edilebilir Koku Dağıtım Sistemi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Otomasyon Uçucu Yağlar Aroma Kokulu Hava Makinesi, toz kaplama Metal Malzeme ile
| Malzeme:: | toz kaplama Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Gerilim (V):: | 220 |
1500CBM Uzay için Black Metal Elektrikli Koku Hava Aroma Makinesi 1000ml
| Başvuru:: | Otel, Ticari, Ev |
|---|---|
| Uygulama Kontrollü:: | Evet |
| Voltaj:: | DC12V2A |
130ML Doldurulmuş Yağ Hava Kokusu Makinesi / Alüminyum Otomatik Koku Difüzörü
| Renk:: | Siyah, Gümüş, Altın |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |

