Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac fragrance oil diffuser ] eşleşme 529 Ürünler.
Montaj Kokusu Difüzör Makinesi / Reklam Mionitor Ekran El Dezenfektanı Dijital Tabela
| Ürün adı: | Reklam Ekranı |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
21.5 inç Stand Alone Reklam Mionitor Ekran El Dezenfektanı ve Koku Difüzörü Dijital Tabela
| Ürün adı: | Reklam Ekranı |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
Otel Lobisi İçin HVAC Kurulu Ayarlanabilir Kokulu Hava Makinesi Nano Teknolojisi
| Güç kaynağı: | Elektriksel |
|---|---|
| Sertifika: | CE, RoHS |
| Tip: | uçucu yağ difüzörü |
Otel lobisi için 110V HVAC 1000m2 bağımsız Elektrikli Otomatik Koku Difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Geniş Alan HVAC koku difüzörü ayrı başlık ve 2L yağ şişeleri
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Siver Eloksallı Alüminyum HVAC Almanya hava pompası Kokulu Hava Makinesi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Mağazalar için ithal pompalı ve değiştirilebilir yağlı 1000 CBM Bilgisayar Kontrollü Kokulu Hava Makinesi
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Paslanmaz çelik nebülizörlü Gümüş Alüminyum HVAC Otomatik Koku Difüzörü
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
CE & ROHS Elektrik Nanoteknolojisi otel lobisinde Koku pazarlaması için hava spreyi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
220V Elektrikli Nanoteknoloji 1000m2 Gümüş Alüminyum Otel Lobisi Koku Makinesi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |

