Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac fragrance oil diffuser ] eşleşme 521 Ürünler.
Metal Malzeme perakende koku makineleri, HVAC aroma difüzör makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Endüstriyel 5000CBM otomasyon uçucu yağlar 1000 ml doldurma şişeli aroma kokusu Hava Makinesi
| Malzeme:: | toz kaplama Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Gerilim (V):: | 220 |
Elektrikli Hvac Koku Difüzör Makinesi / Süpermarket İçin Gümüş Aroma Kokusu Difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
110V Duvara Monte Edilebilir Ticari Koku Makinesi, Kilitli ve 500ml Doldurulmuş Botttle
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Hafta içi ayarlı 100m2 Oda beyaz plastik elektrikli hava spreyi dağıtıcı
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
PP malzeme ve hafta içi ayarı ile sessiz çalışan Koku Dağıtım Sistemi
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
Zamanlayıcı ve İç Fanlı Tuvalet Plastik Otomatik Hava Spreyi Dağıtıcı Makinesi
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
Zamanlayıcı ile Tuvalet Pil Plastik Otomatik Hava Spreyi Dispenseri
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC5V1A |
| Güç:: | 8W |
6W 130ml Eloksallı Alüminyum Aromaterapi Temel Nebulizatör
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
|---|---|
| Hava pompası: | Nidec Japon pompası |
| Renk:: | Siyah gümüş |
Otel Lobisi İçin 4L Yağ Şişesi Koku Difüzör Makinesi 10000 Kare Ayaklar
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |

