Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ custom fragrance oil ] eşleşme 184 Ürünler.
Özel Logo HVAC Aroma Difüzörü Duvara Monte Uçucu Yağ Aroma Difüzörü
| Nem kontrolü: | nemlendirici |
|---|---|
| Zamanlama Fonksiyonu: | Evet |
| Garanti: | 1 yıl |
Fanla Akıllı Aromaterapi Yağı Difüzyonu Maksimum Kapsama Alanı 5000m3
| Güç: | 8W |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | <40dba |
| Maksimum kapsama alanı: | 5000m³, 2000㎡, 20000sqft |
Otel için Duvara Monte Hava Aroma Makinesi Susuz Aroma Kokusu Esansiyel Yağı Difüzörü
| Güç (W): | 5 |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Başvuru: | Reklam |
Konforlu Zamanlayıcı Ayarları 12V1A Voltajı ile Aroma Essential Oil Diffuser 1 Saat / 3 Saat / 6 Saat / Açık ve Performans
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
Alüminyum aromalı koku makinesi, saat ayarlaması 1H / 3H / 6H / ON ile kokulu yağ difüzörü
| Güç tüketimi: | 5w |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Koku Kapasitesi: | 120ml |
Smart 500ml Commercial HVAC Scent Diffuser with 8W Power and 100-300CBM Coverage
| Kapasite: | > 200 mL (>6,76oz) |
|---|---|
| Güç: | 8W |
| Gerilim: | 12V |
Özel 500ml Endüstriyel Koku Difüzörü Ticari Otel Ev Kullanımı
| Tip: | Doğal Tat ve Kokular |
|---|---|
| kullanım:: | Aroma Difüzörler |
| Ürün adı: | koku yağı |
Özelleştirilmiş Otel Aroma Kokulu Hava Makinesi Alüminyum Metal Yağ Difüzörü
| Tip: | Cool-Mist Çark Nemlendirici, uçucu yağ difüzörü |
|---|---|
| Kurulum: | MERKEZİ, masaüstü, duvara monte edilebilir |
| Malzeme: | Alüminyum+Metal |
Özel Metal Hotel Aroma Kokusu Hava Makinesi 500 Metrekare Duvar Montajlı Beyaz
| Türü: | Cool-Mist Pervaneli Nemlendirici, uçucu yağ difüzörü |
|---|---|
| Kurulum: | MERKEZİ, masaüstü, duvara monte edilebilir |
| Malzeme: | alüminyum + Metal |

