Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ custom fragrance oil ] eşleşme 184 Ürünler.
Zamanlayıcı ile donanımlı, düşük gürültü seviyesine sahip ve esanslı yağ kokusu tipine sahip kokulu hava makinesi
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Power Consumption: | 10W |
30ml/saat Sprey Hacimli Koku Hava Makinesi, Esansiyel Yağ Kokusu ve DC ile
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Color: | White |
| Spray Interval: | 30min |
12V Voltajlı Parfüm Makinesi 100ml Parfüm Kapasitesi'ile
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Size: | Small |
Eloksallı Alüminyum 500ml 1000m2 50W Aroma Yağı Kokusu Difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
DC12V Koku Kokusu Hava Makinesi 15W Aroma Difüzör Makinesi Alüminyum Şişe
| Kapsam: | 1200CBM |
|---|---|
| yağ tüketimi: | 0-1.8ml/saat |
| Güç (W): | 15W |
100m2 Kapsama İçin Plastik Küçük DC Güç Parfüm Difüzör Makinesi
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Name: | Scent Air Machine |
| Fragrance Type: | Essential Oil |
5000 CBM Big Mist Ticari Koku Makinesi Aromaterapi Yağı Difüzörü
| Malzeme:: | Toz Boya metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Güç:: | 31W |
Geçiş için HVAC 150Ml PET Şişe 500CBM Aromaterapi Yağı Difüzörleri
| ad: | Aromaterapi Difüzörleri |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
1.8ml/H 1200CBM Hava Kokusu Difüzörü HVAC Esansiyel Yağı Aroma Difüzörü
| Ses seviyesi: | < 20dba |
|---|---|
| Kapsam: | 1200CBM |
| yağ tüketimi: | 0-1.8ml/saat |

