Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ custom fragrance oil ] eşleşme 184 Ürünler.
Susuz Koku Esansiyel Yağı Nebulizatör Akıllı APP Kontrol Hava Aroma Makinesi
| Kurulum: | HVAC'a bağlı |
|---|---|
| pompa: | Alman yapımı |
| Renk: | siyah beyaz |
250ml Ticari Uçucu Yağ Difüzörü Duvara Montaj HVAC Koku Sistemi
| Güç: | 8W |
|---|---|
| Voltaj: | 12V |
| Kapasite: | 100-200 ml |
Otel için Metal 22w 1000ml 3000cbm HVAC Koku Difüzörü
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| boyut: | 300 * 150 * 360 mm |
| Gerilim (V): | 220 |
Aromaterapi Kokusu ve Koku Yayma İçin 30ml / H Kokulu Hava Makinesi
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Name: | Scent Air Machine |
Ofis Kullanımı İçin Çevre Dostu Koku Hvac Hava Difüzörü Uzaktan Kumandalı Neşeli Koku
| Tip: | Cool-Mist Çarklı Nemlendirici |
|---|---|
| Sertifika: | CE, RoHS |
| Sis Çıkışı (galon / gün): | 12 |
Uçucu Yağ İçin Beyaz AC Powered HVAC Koku Difüzörü 130ml Kapasite
| Noise Level: | <35dB |
|---|---|
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
| Scent Capacity: | 130ml |
Professional 5L Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with Timing Function and Adjustable Fragrance Density for Commercial Use
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
31w 5000cbm Aromaterapi Yağı Difüzörü 6ml / h Otel Lobisi İçin
| Malzeme:: | Toz Boya metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Ses seviyesi: | <40dba |
Customized Commercial HVAC Scent System with 50W Power 500ml Oil Capacity and 316L Stainless Steel Nozzle
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
5L Oil Capacity Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Low Noise <25dba for Large Area Aroma Diffusion
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Gerilim: | 220v/50Hz |

