Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ wall mountable hvac scent system ] eşleşme 64 Ürünler.
100m2 Elektrikli Hafta İçi Ayar Beyaz Plastik Duvara Monte Otomatik Koku Difüzörü
| teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Gerilim:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
Alüminyum 500ML Koku Hava Makinesi DC12V Orta Alan Elektrikli Koku Yağı Difüzörü
| Renk:: | Mor |
|---|---|
| Yağ tüketimi: | 1.5ml/saat |
| yeniden doldurma şişesi: | 500ml |
Küçük alan için 150ml HVAC Otel elektrikli koku difüzörü, Koku Difüzör Makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
1000m2 HVAC Elektrikli Difüzör Makinesi Otel Kokusu Makinesi, Sessiz Çalışma Pompası
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
110V 7 Gün Zaman Kontrolü HVAC Aroma Difüzör Makinesi Parfüm Hava Difüzörü
| Model numarası:: | MX-602 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Otel Lobisi Atomize Otel Kokusu Makinesi / Aromaterapi Koku Yağı Kokusu Makinesi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Akıllı Dijital Görüntülü Reklamcılık Otomatik El Temizleyici Dispenseri
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
|---|---|
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
| Kurulum: | Duvara Monte, tek başına |
Temassız Reklam Mionitor Ekranı / Otomatik El Temizleyici
| Ürün adı: | Reklam Mionitor Ekranı |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
Uçucu Yağlar İçin Plastik Ev KTV Otel Otomatik Koku Dağıtıcı / Difüzörler
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |

