Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ wall mountable hvac scent system ] eşleşme 64 Ürünler.
Taşınabilir 8W 300Cbm Plastik Kokulu Hava Makinesi 12V1A
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| gürültü, ses: | <30dba |
| Kapsama: | 1000 fit kare |
Banyo 8W 150ml Taşınabilir Plastik Koku Difüzörü 1.0ml / h
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| renk: | Siyah beyaz |
| Kapsama: | 1000 fit kare |
Aroma Kokusu Hava Difüzör Makinesi Esansiyel Yağ Dağıtım Sistemi Kokusu
| Kurulum: | tek başına, duvara monte edilebilir |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum + güçlendirilmiş kaplamalı çelik |
| Renk:: | Siyah |
Ofis Banyo Mini 150ml 300cbm Kokulu Hava Makinesi
| tip: | Kokulu Hava Makinesi |
|---|---|
| renk: | Siyah beyaz |
| Kurulum: | Taşınabilir, duvara monte edilebilir |
Standby Silver Alüminyum elektrikli koku difüzörleri, yeniden doldurulmuş yağ ile duvara monte edilebilir
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Nanoteknoloji Duvara monte Metal Nefis Koku Difüzör Makinesi Bekleme 15W
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah beyaz |
| Kurulum: | DUVARA MONTE EDİLEBİLİR, masaüstü |
Koku Yayma Sistemi Koku Difüzör Makinesi Doğrudan Fanlı Uzaktan Kumanda Seçeneği
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah beyaz |
| Kurulum: | DUVARA MONTE EDİLEBİLİR, masaüstü |
Telefon Uygulama Kontrolü Ev Koku Makinesi Duvara Monte Aroma Esansiyel Yağı Difüzörü
| Gürültü: | <36 dB |
|---|---|
| Kurulum: | MERKEZİ, masaüstü, duvara monte edilebilir |
| Malzeme: | alüminyum + Metal |
Duvara Monte Koku Difüzör Makinesi LCD Reklam Oynatıcı Ve Dokunmatik Ücretsiz Otomatik El Dezenfektanı Dispenseri
| Ürün adı: | Reklam Ekranı |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
Otomatik Koku Difüzör Makinesi ve Dijital Reklam Görüntüleme Ekranları
| Ürün adı: | Reklam Ekranı |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |

