Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ pp pbt car ultrasonic diffuser ] eşleşme 17 Ürünler.
10ml 2000mAh Uçucu Yağ Nebulizasyon Difüzörü PP PBT Araba Ultrasonik Difüzör
| fonksiyon: | Nemlendirme + Aromaterapi |
|---|---|
| Malzeme: | PP+PBT+Alüminyum |
| renk: | siyah/koyu yeşil |
Şarj Edilebilir Pil Susuz Organik Aroma Difüzörü PP PBT 10ml
| Malzeme: | PP, PBT, Alüminyum |
|---|---|
| fonksiyon: | Nemlendirme + Aromaterapi |
| Ürün ağırlığı: | 340g |
PP PBT Alüminyum Ultrasonik Aroma Difüzörü 2000mAh
| İşlev: | Nemlendirme+ Aromaterapi |
|---|---|
| Boyut L*W*H: | Φ68*108mm |
| Dahili batarya: | Evet |
Uçucu Yağ İçin 1.5W PP PBT 10ml Taşınabilir Aroma Difüzör
| Dahili batarya: | Evet |
|---|---|
| Boyut L * W * H: | Φ68 * 108 mm |
| Şişeyi yeniden doldurun: | 10ml |
Araba için 10ML Susuz Esansiyel Yağ Nebulizatör PP PBT
| fonksiyon: | Nemlendirme + Aromaterapi |
|---|---|
| Malzeme: | PP+PBT+Alüminyum |
| Voltaj: | DC 5V 1A |
Ultrasonik 1.5w Araba Hava Difüzörü Susuz Esansiyel Yağı 2000mAh
| renk: | Siyah |
|---|---|
| Ürün ağırlığı: | 340g |
| Voltaj: | DC 5V 1A |
Susuz Araba Ultrasonik Nemlendirici USB Şarj Edilebilir 2000mAh
| renk: | Koyu gri |
|---|---|
| Voltaj: | DC 5V 1A |
| Ürün ağırlığı: | 340g |
Hava Aromaterapi için Ultrasonik 10ml Araba Aroma Difüzör 1.5W
| fonksiyon: | Nemlendirme + Aromaterapi |
|---|---|
| Boyut L * W * H: | Φ68 * 108 mm |
| Dahili batarya: | Evet |
DC5V 2000mAh Esansiyel Yağı Aroma Difüzörü Araba Aroma Difüzörü PP PBT
| renk: | Beyaz, Kırmızı, Siyah, Pembe, Mor, Yeşil, Sarı |
|---|---|
| Aralıklı Mod: | 15s Açık-165s Kapalı, 30s Açık-150s Kapalı, 60s Açık-120s Kapalı |
| Voltaj: | DC 5V 1A |
PP PBT Ev Esansiyel Yağı Difüzörleri 10ml 2000mAh
| İşlev: | Nemlendirme+ Aromaterapi |
|---|---|
| Malzeme: | PP+PBT+Alüminyum |
| Renk: | siyah/koyu yeşil |

