Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ pp pbt car ultrasonic diffuser ] eşleşme 17 Ürünler.
PP PBT Susuz Aroma Nebulizatör Şarj Edilebilir Pil DC5V
| Ürün adı: | USB Araç Difüzörü |
|---|---|
| renk: | altın |
| Ürün ağırlığı: | 340g |
2000mAh Susuz Araba Esansiyel Yağı Difüzörü Şarj Edilebilir
| Ürün ağırlığı: | 340g |
|---|---|
| Voltaj: | DC 5V 1A |
| dahili lityum pil: | 2000mAh |
USB Şarj Edilebilir 2000mAh Esansiyel Yağ Nebulizatörü Susuz
| renk: | Sarı |
|---|---|
| Çalışma para birimi: | 100mA |
| dahili lityum pil: | 2000mAh |
Şarj Edilebilir Pil PBT Aroma Susuz Nebulizatör Hava Pompası 1.5w
| fonksiyon: | Nemlendirme + Aromaterapi |
|---|---|
| Maksimum çalışma süresi: | 80 saat |
| Malzeme: | PP, PBT |
2000mAh Nebulize Yağ Aromaterapi Difüzörü Susuz 1.5w
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Voltaj: | DC USB 5V 1A(Çıkış DC5V/1000MA) |
| Ürün ağırlığı: | 340g |
Taşınabilir 10ML Uçucu Yağ Nebulizatörü Susuz USB Ev Kokusu Makinesi
| Gürültü: | 40dB'den az |
|---|---|
| Renk: | altın/koyu gri |
| Ürün ağırlığı: | 340g |

