Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ office scent diffuser machine ] eşleşme 352 Ürünler.
HVAC için paslanmaz çelik nozul Koku Dağıtım Sistemi, elektrikli aroma difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Gümüş 110V Elektrikli Merkezi Klima Mağazalar İçin Kahve Kokulu Hava Spreyi
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
Ofis Duvara Montaj 500ml 600cbm Aroma Koku Difüzörü
| ad: | Aroma Koku Difüzörü |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Yağ kapasitesi:: | 500ml |
Uzaktan kumanda Taşınabilir Alüminyum Hava Aroma Difüzör sızdıran yağ yok daha düşük gürültü
| Voltaj:: | 12v1a |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Ev için 1000 Cbm Otomatik kokulu Sessiz oda spreyi makinesi, Bilgisayar Kontrolü
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Essential Nebulizer Eloksallı Alüminyum Aroma Yağı Difüzörü 6W
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Güç:: | 6W |
100m2 için HVAC sistemli 220V elektrikli taşınabilir siyah aromaterapi odası difüzörü
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
Paslanmaz çelik Nebulizatör ile 110V Profesyonel Gümüş Otel Koku Makinesi
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
2015 Yeni Güncellenmiş Küçük Alan Gümüş Alüminyum Sessiz Çalışma HVAC Koku Dağıtım Sistemi Difüzörü
| Gerilim:: | 220v/50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü:: | <30dba |
Eloksallı Alüminyum 100 Kare Ft 130ml 6W Hava Aroma Difüzörü
| Voltaj:: | 12V1A |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Gürültü:: | < 30dba |

