Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ office scent diffuser machine ] eşleşme 352 Ürünler.
Japonya Hava Pompası ve sis seviyesi kontrolü ile Süper Sessiz Uzaktan Kumandalı ticari Koku Hava Makinesi
| Renk:: | Siyah, Gümüş, Altın |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Hvac Koku Sistemi için 250ml 200cbm 8W Koku Yağı Difüzörü
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Metal Malzeme perakende koku makineleri, HVAC aroma difüzör makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
12V Beyaz metal Elektrikli ev koku makinesi / oda kokusu makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Kilitli ve yeniden doldurulmuş yağ şişeli beyaz metal duvara monte Hvac Koku Dağıtım Sistemi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Hvac Otel Elektrikli Aroma Difüzör 300cbm Tek Başına Ayakta
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Küçük Metal Hvac Koku Sistemi, 100m2 ve Perakende Mağazaları İçin Elektrikli Aroma Difüzörü
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Uzaktan Kumandalı Alüminyum Elektrikli Koku Difüzör Ev Kokusu Makinesi
| İsim: | koku yayıcı makine |
|---|---|
| Tip: | ELEKTROSTATİK, oda spreyi |
| Malzeme: | eloksallı alüminyum |
Ofis için özelleştirilmiş renkli Elektrikli Merkezi Klima Koku Dağıtım Sistemi
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
Altın Masaüstü Siyah Diffuser Ultra Sessiz Çalışma ve Gürültü Seviyesi 32dba
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| zamanlayıcı ayarları: | 1 saat/3 saat/6 saat/açık |
| Malzeme: | Metal |

