Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac fragrance oil diffuser ] eşleşme 521 Ürünler.
Esansiyel Yağlar Aroma 1000ml 5000CBM Kokulu Hava Makinesi 31w
| Malzeme:: | toz kaplama Metal |
|---|---|
| Gerilim (V):: | 220 |
| Güç:: | 31W |
Blok Yok Güçlü Atomizasyon Kokulu Yağ Difüzörü, Hvac Aroma Sistemi Hafif
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Ofis Duvara Montaj 500ml 600cbm Aroma Koku Difüzörü
| ad: | Aroma Koku Difüzörü |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Yağ kapasitesi:: | 500ml |
Uçucu Yağlar İçin Plastik Ev KTV Otel Otomatik Koku Dağıtıcı / Difüzörler
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
Banyo için 150ml PET Şişe Plastik Aroma difüzörlü Elektrikli Aromaterapi Difüzörleri
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
Hvac 22W Metal Otomatik Aroma Difüzör 1000ml
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Kapasite: | 500/1000ml |
| Gerilim (V):: | DC12V |
220v HVAC 500ml yağ şişesi aroma hava difüzörü, Hava Limanı için 5000cbm kaplı
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Metal 1000ml 3000cbm HVAC Otel Lobisinde Koku Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 220 |
HVAC Kanalı 50W 4000ml 5000m3 Otel Koku Makinesi Alüminyum
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |

