Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac fragrance oil diffuser ] eşleşme 521 Ürünler.
500m2 Doldurulmuş Yağ Black Metal Güçlü Mist Esansiyel Yağ Difüzörü
| Voltaj:: | DC12V2A |
|---|---|
| Güç:: | 22W |
| Gürültü:: | < 35dba |
Taşınabilir Aromaterapi Uçucu Yağ Difüzörü Alüminyum Soğuk Hava Difüzyon Teknolojisi
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Ev İçin 1000 Kare Ayak 6W PET Şişe 130ml Uçucu Yağ Difüzörü
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava pompası: | Japonya'dan Nidec / 8000 saatlik kullanım ömrü |
Ofis, Spa, Ev Kullanımı İçin Ticari Aromatik Koku Difüzörü Esansiyel Yağ Difüzörleri
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava pompası: | Japonya'dan Nidec / 8000 saatlik kullanım ömrü |
Gümüş Japon Hava Pompası Uçucu Yağ Difüzörü 200 Cbm Uzay 130ml Doldurulmuş Yağ Şişesi
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava pompası: | Japonya'dan Nidec / 8000 saatlik kullanım ömrü |
100ml Cam Şişe ile 800 Kare Ayaklar Taşınabilir Japonya Hava Pompası Elektrikli Uçucu Yağ Difüzörü
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava pompası: | Japonya'dan Nidec / 8000 saatlik kullanım ömrü |
200ml Ev Kokusu Makinesi Parfüm Kokusu Difüzörü Kumlanmış Uygulama Kontrollü 8W
| Oda Parfümü Kullanımı: | atomizasyon |
|---|---|
| Boyut: | 163*50*125mm |
| Malzeme: | alüminyum + Metal |
1000CBM Koku Difüzör Makinesi Atomizer Nozulu HVAC Sistemine Bağlanır
| Güç kaynağı: | Elektriksel |
|---|---|
| Tip: | uçucu yağ difüzörü |
| Ses seviyesi: | < 25dba |
Özelleştirilmiş Otel Aroma Kokulu Hava Makinesi Alüminyum Metal Yağ Difüzörü
| Tip: | Cool-Mist Çark Nemlendirici, uçucu yağ difüzörü |
|---|---|
| Kurulum: | MERKEZİ, masaüstü, duvara monte edilebilir |
| Malzeme: | Alüminyum+Metal |

