Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hvac fragrance oil diffuser ] eşleşme 521 Ürünler.
200 Sqaure Metre Koku Hava Difüzörü / Ticari Yerler Otomatik Hava Spreyi
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah beyaz |
| Kurulum: | DUVARA MONTE EDİLEBİLİR, masaüstü |
Akıllı Dijital Görüntülü Reklamcılık Otomatik El Temizleyici Dispenseri
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
|---|---|
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
| Kurulum: | Duvara Monte, tek başına |
Temassız Reklam Mionitor Ekranı / Otomatik El Temizleyici
| Ürün adı: | Reklam Mionitor Ekranı |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
Reklam Mionitor Ekran Elektrikli Koku Makinesi Dijital Tabela
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara Monte, tek başına |
| Ekran boyutu: | 21,5 inç LED Ekran |
Taşınabilir 8W 300Cbm Plastik Kokulu Hava Makinesi 12V1A
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| gürültü, ses: | <30dba |
| Kapsama: | 1000 fit kare |
Ofis Banyo Mini 150ml 300cbm Kokulu Hava Makinesi
| tip: | Kokulu Hava Makinesi |
|---|---|
| renk: | Siyah beyaz |
| Kurulum: | Taşınabilir, duvara monte edilebilir |
Özel Metal Hotel Aroma Kokusu Hava Makinesi 500 Metrekare Duvar Montajlı Beyaz
| Türü: | Cool-Mist Pervaneli Nemlendirici, uçucu yağ difüzörü |
|---|---|
| Kurulum: | MERKEZİ, masaüstü, duvara monte edilebilir |
| Malzeme: | alüminyum + Metal |
Alüminyum ve sessiz çalışan ve güçlü sisli Küçük Alan Aroma kahve kokulu oda spreyi
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Gümüş 110V Elektrikli Merkezi Klima Mağazalar İçin Kahve Kokulu Hava Spreyi
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
Eloksallı Alüminyum Hava Tazeleyici Makinesi, 12V 1A Elektrikli Koku Makinesi
| Malzeme:: | eloksallı alüminyum |
|---|---|
| Hava pompası: | Nidec Japon pompası |
| Renk:: | Siyah gümüş |

