Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ aluminum home scent machine ] eşleşme 225 Ürünler.
Uzaktan Kumandalı Alüminyum Elektrikli Koku Difüzör Ev Kokusu Makinesi
| İsim: | koku yayıcı makine |
|---|---|
| Tip: | ELEKTROSTATİK, oda spreyi |
| Malzeme: | eloksallı alüminyum |
Alüminyum aromalı koku makinesi, saat ayarlaması 1H / 3H / 6H / ON ile kokulu yağ difüzörü
| Güç tüketimi: | 5w |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Koku Kapasitesi: | 120ml |
Eloksallı Alüminyum Koku Difüzör Makinesi LED Panel 250ml 200cbm Ev Kokusu Makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Telefon Uygulama Kontrolü Ev Koku Makinesi Duvara Monte Aroma Esansiyel Yağı Difüzörü
| Gürültü: | <36 dB |
|---|---|
| Kurulum: | MERKEZİ, masaüstü, duvara monte edilebilir |
| Malzeme: | alüminyum + Metal |
4000mAh Susuz Nebulizatör Koku Yağı Makinesi 100sqm Ev Kokusu Makinesi
| Lityum pil: | 4000mAH |
|---|---|
| Net ağırlık: | 670 gr |
| Maksimum Dayanıklılık: | yaklaşık 250H/60 gün |
200ml Ev Kokusu Makinesi Parfüm Kokusu Difüzörü Kumlanmış Uygulama Kontrollü 8W
| Oda Parfümü Kullanımı: | atomizasyon |
|---|---|
| Boyut: | 163*50*125mm |
| Malzeme: | alüminyum + Metal |
Özel 500ML 12V 2A Alüminyum Otel Lobisinde Aroma Difüzör Ev Kokusu Makinesi
| Renk: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme: | Bardak |
| Kurulum: | Klima veya Harici Bağlayın |
Fanlı Ticari Elektrikli Koku Hava Difüzör Makinesi 500ml HVAC Ev Kokusu Makinesi
| Doldurma şişesi: | 500ml |
|---|---|
| Dahili Fan: | Numara |
| Renk:: | Beyaz kırmızı |
Taşınabilir 10ML Uçucu Yağ Nebulizatörü Susuz USB Ev Kokusu Makinesi
| Gürültü: | 40dB'den az |
|---|---|
| Renk: | altın/koyu gri |
| Ürün ağırlığı: | 340g |
Elektrikli Ev Kokusu Makinesi Oda Parfümü Makinesi Uzaktan Kumanda Eloksallı Alüminyum
| Voltaj:: | DC12V |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Renk:: | Siyah gümüş |

