Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ aluminum home scent machine ] eşleşme 225 Ürünler.
Uzaktan kumandalı 130 ml cam şişe bağımsız ev kokusu makinesi
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava pompası: | Japonya'dan Nidec / 8000 saatlik kullanım ömrü |
Marka Mağazaları için 12V 1A Sessiz Çalışan Ticari Koku Makineleri
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Ücretsiz yedek parçalar |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Uygulama Kontrollü: | Evet |
Mağazalar için 350ml ile Standby Silver Alüminyum Otel Koku Makinesi
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
DC5V PP PBT Alüminyum Araba Kokusu Difüzörü 100mA Şarj Edilebilir Araba Kokusu
| İşlev: | Nemlendirme+ Aromaterapi |
|---|---|
| Uygulama Kontrollü: | Evet |
| Malzeme: | PP + PBT + Alüminyum |
Beyaz Siyah Alüminyum Hava Aroma Difüzörü HVAC Ticari Koku Makinesi
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
6W 130ml Eloksallı Alüminyum Aromaterapi Temel Nebulizatör
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
|---|---|
| Hava pompası: | Nidec Japon pompası |
| Renk:: | Siyah gümüş |
Essential Nebulizer Eloksallı Alüminyum Aroma Yağı Difüzörü 6W
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Güç:: | 6W |
12V koku yayıcı makinesi Alüminyum yapısı yoğun koku 1ml/H püskürtme hacmi
| Voltaj: | 12v |
|---|---|
| Garanti: | 12 ay |
| Ürün Adı: | koku yayıcı makine |
Geniş Alan İçin Profesyonel Kokulu Hava Makinesi Otomatik Hava Spreyi Makinesi
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |

