Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ aluminum home scent machine ] eşleşme 225 Ürünler.
3000cbm Merkezi Klima Aroma Difüzör Makinesi, 50W HVAC Koku Difüzör Makinesi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| kapsama: | 3000CBM |
Hava pompası ile 1000 metrekare yüksek çıkışlı renkli profesyonel koku difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Paslanmaz çelik atomizer Otomatik Koku Difüzörü / Ev için Kokulu Hava Makinesi
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Ofis için özelleştirilmiş renkli Elektrikli Merkezi Klima Koku Dağıtım Sistemi
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
Yüksek kaliteli pazar ve mağazalar için 150ml yedek HVAC Hava Aroma Difüzörü
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
Smart Aluminum Scent Diffuser with Bluetooth App Control 150ml Capacity 8W 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| Kapasite: | 150ml(5,07oz) |
|---|---|
| Güç: | 8W |
| Gerilim: | 12V |
Gümüş soğuk hava elektrikli mikro difüzyon ticari hava spreyi dağıtıcı / uçucu yağ difüzörü
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
Ev, Ofis, Spa Uzaktan Kumandası İçin Süper Sessiz Elektrikli Hava Aroma Difüzörü
| Voltaj:: | DC12V |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Renk:: | Siyah gümüş |
100m2 ve Otel Koridorları İçin 12 V Siyah Metal 150ml Duvara Monte Hvac Koku Sistemi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Koku Pazarlama İşi için Sağlık Kokusu Hava Makinesi Elektrikli Parfüm Difüzörü
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava pompası: | Japonya'dan Nidec / 8000 saatlik kullanım ömrü |

