Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ ac dc scent diffuser machine ] eşleşme 21 Ürünler.
AC DC Güç Kaynağı ile 2W 10ml Kapasiteli Koku Difüzör Makinesi
| Product Name: | Scent Diffuser Machine |
|---|---|
| Power Consumption: | 2W |
| Material: | ABS+PP |
12 Ay Garantili AC DC Güç Elektrikli Koku Difüzör Makinesi
| Power Consumption: | 2W |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Coverage Area: | 200-300sq.ft |
12V koku yayıcı makinesi Alüminyum yapısı yoğun koku 1ml/H püskürtme hacmi
| Voltaj: | 12v |
|---|---|
| Garanti: | 12 ay |
| Ürün Adı: | koku yayıcı makine |
25-50ml / H Püskürtme Hacmi ile ABS PP Uzun Ömürlü Koku Difüzör Makinesi
| Scent Capacity: | 10ml |
|---|---|
| Spray Volume: | 25-50ml/h |
| Product Name: | Scent Diffuser Machine |
1 ml/H kokulu difüzyon makinesi Düşük gürültü seviyesi 25dB 5 Grup Zamanlayıcı ayarlama
| Püskürtme Hacmi: | 1 ml/saat |
|---|---|
| Çalışma zamanı: | 5 Grup Zamanlayıcı Ayarı |
| Malzeme: | Alüminyum |
Otomatik Koku Difüzör Makinesi ve Dijital Reklam Görüntüleme Ekranları
| Ürün adı: | Reklam Ekranı |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
Duvara Monte Koku Difüzör Makinesi LCD Reklam Oynatıcı Ve Dokunmatik Ücretsiz Otomatik El Dezenfektanı Dispenseri
| Ürün adı: | Reklam Ekranı |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
Dijital Tabela Kokusu Difüzör Makinesi Reklam Mionitor Ekran El Dezenfektanı
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
|---|---|
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
| Kurulum: | Duvara Monte, tek başına |
Güvenlik Kokusu Difüzör Makinesi Reklam Mionitor Ekran El Dezenfektanı
| Ürün adı: | Reklam Ekranı |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
Montaj Kokusu Difüzör Makinesi / Reklam Mionitor Ekran El Dezenfektanı Dijital Tabela
| Ürün adı: | Reklam Ekranı |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |

