Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ ac dc scent diffuser machine ] eşleşme 21 Ürünler.
Ev Ofis Aromaterapi Hava Parfüm Difüzörü AC DC Güç Kaynağı
| Timer Setting: | 1H/3H/6H/ON |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Working Time: | About 10 Hours |
5W otel koku makinesi 120ml Kapasite 800-1000 metrekare Kapsama alanı
| Garanti: | 12 ay |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.8kg |
| Boyut: | 71*45*38cm |
LCD Reklam Oynatıcı Ve Dokunmatik Ücretsiz Otomatik El Temizleyici Dağıtıcı ve Koku Difüzörü
| Ürün adı: | Reklam Ekranı |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
21.5 inç Stand Alone Reklam Mionitor Ekran El Dezenfektanı ve Koku Difüzörü Dijital Tabela
| Ürün adı: | Reklam Ekranı |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
5 Grup Zamanlayıcı Otel Kokusu Makinesi, 120ml Kokusu Kapasitesi Hava Parfümü Makinesi
| Boyut: | 71*45*38cm |
|---|---|
| Çalışma zamanı: | 5 Grup Zamanlayıcı Ayarı |
| Ağırlık: | 1.8kg |
Alüminyum aromalı koku makinesi, saat ayarlaması 1H / 3H / 6H / ON ile kokulu yağ difüzörü
| Güç tüketimi: | 5w |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Koku Kapasitesi: | 120ml |
Reklam Mionitor Ekran Elektrikli Koku Makinesi Dijital Tabela
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara Monte, tek başına |
| Ekran boyutu: | 21,5 inç LED Ekran |
ABS PP Uzaktan Kumanda Oda Parfümü 10ml Kapasite 25-50ml / h Püskürtme Hacmi
| Voltage: | 110V-220V |
|---|---|
| Power Supply: | AC/DC |
| Product Name: | Scent Diffuser Machine |
Ofis, Spa, Ev İçin Aromatik Alüminyum 12V küçük alan Aromaterapi Uçucu Yağlar
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava pompası: | Japonya'dan Nidec / 8000 saatlik kullanım ömrü |
Akıllı Dijital Görüntülü Reklamcılık Otomatik El Temizleyici Dispenseri
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
|---|---|
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
| Kurulum: | Duvara Monte, tek başına |

