Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ professional scent diffuser ] eşleşme 277 Ürünler.
200ml Ev Kokusu Makinesi Parfüm Kokusu Difüzörü Kumlanmış Uygulama Kontrollü 8W
| Oda Parfümü Kullanımı: | atomizasyon |
|---|---|
| Boyut: | 163*50*125mm |
| Malzeme: | alüminyum + Metal |
1ml/Hour Oil Consumption 150ml Oil Capacity Under 25dba Noise HVAC Scent Diffuser Essential Oil Spray Machine
| Model numarası: | MX-603 |
|---|---|
| Gerilim: | DC12V |
| Güç: | 6W |
Doldurulabilir HVAC Koku Difüzörü Ultrasonik Duvara Monte Edilemez 1200m3 15W
| Güç (W): | 15W |
|---|---|
| Gerilim (V): | 12v |
| Uygulama: | reklam |
1.8ml/H 1200CBM Hava Kokusu Difüzörü HVAC Esansiyel Yağı Aroma Difüzörü
| Ses seviyesi: | < 20dba |
|---|---|
| Kapsam: | 1200CBM |
| yağ tüketimi: | 0-1.8ml/saat |
Otel Hava Kokusu Difüzör Makinesi Sessiz Çalışma Elektrikli Aroma Koku Makinesi
| Özellik: | sessiz çalışma |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Ücretsiz yedek parçalar |
| Boyut: | 163*50*125mm |
2.6L Large Area 3000cbm 220V HVAC Scent System Commercial Scent Diffuser Machine with German Pump
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
500ml HVAC Scent Diffuser System with Dual Nozzle LED Panel and External Nebulizer for Commercial Use
| Gerilim: | 220v/50Hz |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gürültü seviyesi: | < 32dba |
Commercial HVAC Scent Diffuser with 1000ml Capacity 35dba Noise and 5ml/Hour Oil Consumption for Large Areas
| Model numarası: | MX-601 |
|---|---|
| Ürün Boyutları: | 30*15*36cm |
| Paket Boyutları: | 42*41*48cm |
1000 Metrekare Koku Difüzör Makinası Otel Lobisi 500ml Metal
| Güç (W): | 10 |
|---|---|
| Gerilim (V): | 12 |
| Garanti: | 1 yıl |
220V/50HZ 50W Power 25dba Sound Volume HVAC Scent Diffuser Commercial Scent Machine
| Model numarası: | MX-8022 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |

