Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ japan pump electric aromatherapy diffuser ] eşleşme 34 Ürünler.
Beyaz Plastik 150ml PET Şişe 300m3 Silvent Nidec Japonya Pompa Elektrikli Aromaterapi Difüzörü
| teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Gerilim:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
PET Şişe 3W 250ml 300m3 Elektrikli Aromaterapi Difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V1A |
| Güç:: | 3W |
Renkli Tasarım, Eloksal Kaplama Gümüş Uzaktan Kumandalı Aromaterapi Difüzörleri ile Sessiz Çalışma
| Malzeme: | alüminyum |
|---|---|
| Renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava Pompası: | Japonya'dan Nidec / 8000 saat kullanım ömrü |
Banyo için 150ml PET Şişe Plastik Aroma difüzörlü Elektrikli Aromaterapi Difüzörleri
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
Beyaz Plastik 150ml PET Şişe 300m3 12V adaptörlü Elektrikli Aromaterapi Difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
LCD ekranlı Ofis Süper Sessiz Aromaterapi Difüzörleri / Hava Kokusu Koku Sistemleri
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Ofis için Ultrasonik Aromaterapi Difüzörleri elektrikli HVAC sistemi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Uzun Ömürlü Hava Pompalı 150Ml Metal Mini Aromaterapi Difüzörleri, koku difüzör makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Ev / Spa İçin 5W 1000m3 130ml Elektrikli Koku Difüzörü
| Malzeme: | Eloksallı Alüminyum |
|---|---|
| renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava pompası: | Japonya'dan Nidec / 3000 saatlik kullanım ömrü |

