Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hotel lobby scent diffuser machine ] eşleşme 447 Ürünler.
Metal 22W 1500CBM Otel Lobisinde Aroma Difüzör 12V2A
| Voltaj:: | DC12V2A |
|---|---|
| Güç:: | 22W |
| Gürültü, ses:: | <35dba |
Yeni Geliş Özel Model 500ml Siyah Güçlü Koku Otel Lobisi Koku Makinesi
| Voltaj:: | DC12V2A |
|---|---|
| Güç:: | 22W |
| Gürültü:: | < 35dba |
Metal 1000ml 3000cbm HVAC Otel Lobisinde Koku Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 220 |
Fanlı Büyük Kapsama Otel Lobisi Koku Makinesi Aroma Difüzör 22W
| kapsama: | 1500CBM/500SQ M |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Voltaj:: | DC12V2A |
Metal 35W 2000M3 500ml Otel Kokusu Difüzör Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| özellik: | Sürdürülebilir |
| Renk:: | Siyah |
Özel 500ML 12V 2A Alüminyum Otel Lobisinde Aroma Difüzör Ev Kokusu Makinesi
| Renk: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme: | Bardak |
| Kurulum: | Klima veya Harici Bağlayın |
Küçük Alan 130ml 6W Koku Difüzör Makinesi 300cbm
| Renk:: | gümüş, siyah, altın |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Güç:: | 6W |
Alüminyum Dokunmatik Düğme 6W 130ml 300cbm Koku Difüzör Makinesi
| Renk:: | Glod / Gümüş / Mavi |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Güç:: | 6W |
12 Ay Garantili AC DC Güç Elektrikli Koku Difüzör Makinesi
| Power Consumption: | 2W |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Coverage Area: | 200-300sq.ft |
Uyku Odası İçin 200CBM 130ml 6W Koku Difüzör Makinesi
| Tür:: | Cool-Mist Fanlı Nemlendirici |
|---|---|
| sertifikasyon:: | CE, ROHS |
| Mist Çıktı (galon / gün):: | 12 |

