Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ external diffusers hvac scent diffuser ] eşleşme 89 Ürünler.
Soğuk Hava Difüzyonlu ve Lcd Ekran Zamanlayıcılı Büyük Alan 220v 4l Ticari Koku Hava Makinesi
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
HVAC Sistemli Çevre Dostu Otel Koku Makinesi Ultrasonik Yok
| ad: | Otel Kokusu Makinesi |
|---|---|
| Model numarası:: | MX-802 |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
130ML Doldurulmuş Yağ Hava Kokusu Makinesi / Alüminyum Otomatik Koku Difüzörü
| Renk:: | Siyah, Gümüş, Altın |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Ev İçin Süper Sessiz Elektrikli Akım Hava Aroma Difüzör Koku Difüzör Makinesi
| Voltaj:: | DC12V |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Renk:: | Siyah gümüş |
HVAC Kanalı 50W 4000ml 5000m3 Otel Koku Makinesi Alüminyum
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
7 Gün Zaman Kontrollü Otel Koku Makinesi, Alışveriş Merkezi İçin Parfüm Aroma Spreyi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Harici nebülizör ve 4L yağ şişeleri ile HVAC 1000m2 Alüminyum bağımsız Otomatik Koku Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
5L konteyner ile 220V Siyah alüminyum bekleme klima Otomatik Koku Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Otel için ayrı nebülizör ve 5L yağ şişesine sahip Geniş Alan HVAC Ticari Koku Makinesi
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Yağ kapasitesi:: | 2.5L * 2 |

