Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ custom fragrance oil ] eşleşme 194 Ürünler.
12V 8W HVAC Scent Diffuser with 100-300CBM Coverage for Commercial Use
| Kapasite: | > 200 mL (>6,76oz) |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Güç: | 8W |
30 Dakikalık Sprey Aralığı Küçük Aroma Difüzörü, Ferahlatıcı ve Canlandırıcı Bir Ortam İçin
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Volume: | 30ml/h |
Ofis Düşük Gürültü İçin Renkli Alüminyum Sessiz Çalışma Kokusu Hava Makinesi
| Renk:: | Siyah, Gümüş, Altın |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
DC Güç Uzaktan Kumanda Kokulu Hava Makinesi Beyaz Renk Küçük Boy
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Material: | Plastic |
100m2 Kapsama Plastik Kokulu Hava Makinesi 30 dakikalık püskürtme aralığı ve plastik malzeme ile
| Power Consumption: | 10W |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Coverage: | 100m2 |
7 Gün Zaman Kontrollü Otel Koku Makinesi, Alışveriş Merkezi İçin Parfüm Aroma Spreyi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
3000cbm Merkezi Klima Aroma Difüzör Makinesi, 50W HVAC Koku Difüzör Makinesi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| kapsama: | 3000CBM |
Rahatlatıcı aromaterapi deneyimi için plastik beyaz koku yayıcı makinesi
| Timer: | Yes |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |

