Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ commercial aroma diffuser ] eşleşme 368 Ürünler.
Professional 5L Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with Timing Function and Adjustable Fragrance Density for Commercial Use
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
Özelleştirilmiş Otel Koku Makinesi gümüş alüminyum HVAC geniş alan koku difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
1000m2 HVAC Elektrikli Difüzör Makinesi Otel Kokusu Makinesi, Sessiz Çalışma Pompası
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Ev, Ofis, Spa Uzaktan Kumandası İçin Süper Sessiz Elektrikli Hava Aroma Difüzörü
| Voltaj:: | DC12V |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Renk:: | Siyah gümüş |
300cbm Otel Elektrikli Aroma Difüzör, HVAC Sistemli Ev Kokusu Makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Alüminyum Metal Koku Difüzör Makinesi 250ml Duvara Monte PET şişe 300m3
| Malzeme: | alüminyum + Metal |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Elektriksel |
| Garanti: | 1 yıl |
DC12V 300cbm Otel Elektrik Aromayan, Ev Kokusu Makinesi HVAC Sistemi ile
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
500ml Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with German Pump and Timing Function Aroma Diffuser Machine
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
Toptan satıcı % 100 Doğal Bitki Susuz Organik Parfüm 1 Kg Toplu Aromayan için Saf Esansyel Yağ
| EINECS Numarası: | 289-995-2 |
|---|---|
| Seviye: | Parfüm Sınıfı C |
| hammadde: | Yağ |
1000 Kare Ayaklar Taşınabilir ticari aroma difüzörü yüksek çıkış / koku fanı difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |

